ABBYY FlexiCapture

ABBYY FlexiCapture on intelligentne platvorm tähenduslike andmete, suhete ja info tuvastamiseks dokumentidest, formularidest ja kirjavahetusest, et parandada äritulemusi. See teisendab dokumendid reaalseks väärtuseks, tuvastades ja kinnitades mis tahes vormingus oleva info kohe vajaduspunktis.

FlexiCapture, mis võimaldab dokumente nutikalt digiteerida ja dokumendiprotsesse automatiseerida, aitab organisatsioonidel eemaldada riskid ja vähendada kulusid, suurendades käivet ja kogudes nõnda iga päev konkurentsieelist.

JUHTIV TEHNOLOOGIA

Nutikas hõive

Uusim FlexiCapture’i platvorm tõstab lati veelgi kõrgemale ning selle aja-väärtuse suhe on suurepärane, kuna iseõppiv süsteem kiirendab kasutuselevõttu ning tagab maksimaalse täpsuse. Võimaldab äriliselt olulisi andmeid automaatselt liigitada, eraldada, kinnitada ja suunata olenemata sellest, kas need on pärit kliendisuhtlusest ja tööprotsessidest nagu arved, tugidokumendid, maksevormidest, digiregistreerimise dokumentidest, kirjavahetusest, nõuetest või tellimustest. Uuenduslik ettevõtte platvorm toob kasutusele uue andmehõive ja andmetöötluse viisi, lihtsustades kauaaegset keerukust, mida on harjutud ettevõtte hõivetarkvaraga seostama.

Iseõppiv

Uued automaatõppe võimalused aitavad kiirendada tootlikkuseni jõudmist ning vähendavad oluliselt süsteemitoe ja hooldamise püsikulusid. Tehnoloogia aitab kasutajatel õpetada süsteemi töötlema muutliku või ebaregulaarse kujundusega dokumente, jättes samas haldajale kõik võimalused muutmiseks, peenhäälestamiseks või iseõppimise tulemuste kõrvalejätmiseks. Süsteem õpib jätkuvalt ning parandab tulemust kasutajate tagasiside mõjul, mis tagab hea tasakaalu ABBYY täiustatud masinõppe ja loomuliku keele töötluse vahel.

Dokumentide keerukam liigitamine

Sissetuleva kommunikatsiooni saab liigitada vormi ja sisu järgi, et teie organisatsiooni infopõhised protsessid toimiksid optimaalselt. Liigutustehnoloogia tuvastab kõik sissetulevate dokumentide tüübid, sealhulgas pildid, kasutades süvaõppe konvolutsioonilisi närvivõrke ning sordib dokumente välimuse või struktuuri järgi; tekstiliigitus tugineb statistilisele ja semantilisele tekstianalüüsile. ABBYY FlexiCapture võimaldab kasutajatel kasutada ükskõik millist neist tehnoloogiatest kas eraldi või kasutada mõlemaid, et reageerimisaeg lüheneks ja otsuste tegemine kiireneks.

Pildiparandus

ABBYY pildiparandus parandab automaatselt mobiilseademetega saadud piltide kvaliteeti, et töötlemine toimuks optimaalselt. Samuti on see asendamatu seal, kus on vaja töödelda keeruka taustaga dokumente nagu nt väljavõtted, identifitseerimisdokumendid ja transpordivormid, samas optimeerib see pildi automaatselt töötlemise tarbeks või pakub kohest tagasisidet, kui pildikvaliteet jätab soovida. Sellised funktsioonid nagu automaatne lõikamine, tausta helendamine, pildi kvaliteedi hindamine ja eri pildiallikate jaoks kohandatud parandusprofiilide loomise võimalus aitavad töödelda dokumente olenemata nende kvaliteedist või allikast.

KASUTUSVALMIDUS

Skaleeritavus ja suurem jõudlus

FlexiCapture on skaleeritav nii vertikaalselt kui ka horisontaalselt, kui seda kasutatakse nii suuremahuliste dokumentide töötlemiseks kui ka kiiresti töötlemiseks. Olgu teil vaja töödelda üle 3 miljoni dokumendi päevas või 2000 lehekülge minutis, FlexiCapture’i arhitektuur saab laieneda, et sobituda teie töötlemisvajadustega. Võimalik on hallata mitme serveriga paigaldusi, jaotatud infrastruktuuri ning tsentraliseeritud konfiguratsiooni ja halduse kaudu hallata mitmeid kasutajaid.

Teenustaseme lepingule vastav tugi

Teenustaseme lepingu järgne jälgimine on ettevõtluse nurgakivi. Uue teenustaseme lepingu jälgimisfunktsiooni abil saab süsteeme jälgida ja analüüsida, nii on kindel, et need annavad kindla aja vältel optimaalseid tulemusi. Dokumentide töötlusetappide jaoks saab seadistada prioriteedid ning muuta dokumentide järjestust järjekorras, et püsida graafikus. Püsid andmetöötlemisega graafikus ning võid samas olla kindel, et süsteem tagab standardsed aruanded ja kasutajaliidesed.

Mitme kasutaja süsteem

Saad luua kasutajate jaoks turvalise ja isoleeritud keskkonna ning mitme kasutaja omadus võimaldab rakendada eri kasutajatele ühtseid põhimõtteid. Turvalised ja tsentraliseeritud haldusvahendid ning eraldi litsentsid aitavad kaitsta andmeid, mida kasutavad mitu töögruppi, ning seadistamine käib kiiremini.

Juhtumihaldus

Uue juhtumihalduse funktsiooni abil saab eelseadistada dokumendikogumid kindlate protsesside, tehingute või juhtumite põhiselt nagu nt hüpoteek, kindlustus või finantsrakendused. Võimaldab automaatselt kontrollida mitme kindlustus- või hüpoteegijuhtumi faile, et kõik dokumendid oleksid täielikud ning vastaksid eelmääratud juhtumireeglitele.

Üks lahendus kõigile dokumenditüüpidele

Täiustatud dokumendianalüüsi abil suudab FlexiCapture tuvastada paber- või digidokumentide täpse tüübi (arvutustabel, logo jms) ning dokumendi eri alad, isegi juhul, kui tekst paistab loetamatu. Wordi, Exceli, PDF-faile, e-kirja kehatekste, skännitud pildid jm digidokumente saab töödelda sama voona.

Mitmeastmeline andmekaitse

Dokumentides olevaid erinevaid konfidentsiaalseid andmevälju on võimalik peita, kasutades andmevahetusel erinevaid meetodeid ja eri kasutusõigustega kasutajate tuvastamist. HTTPs tagab kahesuunalise krüpteeringu kasutaja ja serveri vahel, mis kaitseb andmepüügi ja andmerikkumisrünnakute eest.

Täiustatud jälgimis- ja analüüsivahendid

Need vahendid aitavad analüüsida dokumenditöötluse voogu, tagavad äriprotsessi järjepidevuse ning aitavad optimeerida ja prioriseerida ressursse, et jõudlus säiliks ning kaoksid „pudelikaelad“.

Sujuv integreerimine

FlexiCapture’i vastupidavad programmiliidesed ja uuenduslik skriptimine võimaldavad selle tihedalt integreerida igasuguste salvestus- ja kaasamissüsteemidega. Saadaval on ka vaikimisi

KASUTUSVALMIS LAHENDUSED SMB-I JA ENTERPRISE’I JAOKS

Mobiilihõive

Mobiilseid seadmeid jm andmesisestuse kanaleid kasutades saab suurendada andmete kättesaadavust ja töötlemiskiirust. Pildiparanduse tööriistad tagavad kvaliteetsed mobiilsed üleslaadimised. Kinnitusaruanded annavad teada, kui pildid on üles laetud ja õigesti töödeldud.  Loo endale parim mobiilikogemus ning halda töövoogu oma seadmest, mis tagab täpsuse ja parimad tulemused, kuna kasutab ABBYY täiustatud mobiilipiltide arendustarkvara.

Mitme kanaliga andmesisestus

Tänu mitme kanaliga andmesisestusele saad töödelda eri allikatest tulnud paber- ja digidokumente ühe andmevoona, olenemata sellest, kas need tulid MFP, võrguskännerite, e-posti, FTP, veebiposti või aktiivkaustade kaudu.

Kiirkäivitus

Kui töötled süsteemi abil tüüpiliste dokumentide näiteid, õpib süsteem automaatselt, kuidas sarnaseid dokumente liigitada ja neist andmeid eraldada.

Brauseriülene tugi

FlexiCapture HTML5 veebijaamad toetavad mh järgmiseid brausereid: Chrome, Firefox, IE. Olenemata sellest, kas tööjaamad on kohalikud, kaugtööjaamad või veebipõhised, saavad globaalsed ettevõtted vajalikke äriprotsesse loogilise veebiliidese kaudu jaotada ja hallata ka eemalasuvates töökohtades.

SOBIB IDEAALSELT PARTNERITELE

Universaalne platvorm

FlexiCapture’i platvormi saab kergesti laiendada ja skaleerida eri projektide, töötlemisvajaduste ja eri dokumenditüüpide tarbeks. Selle saab sujuvalt integreerida teiste äriprotsessidega ja infohalduse vahenditega.

Aja ja töötajate optimaalne kasutamine

Lihtsate projektide iseõppimise võime võimaldab süsteemi integreerijatel ja edasimüüjatel keskenduda ressursimahukamatele ülesannetele, keerulisematele stsenaariumidele ja keerukamatele struktuuridele.

Paindlikult kohandatav

FlexiCapture veebipõhine programmiliides ja kohandusskriptid võimaldavad kasutusele võtta kohandatud lahendusi, mis toetavad kindlaid äristsenaariume ja tagavad süsteemi hõlpsa integreeritavuse ettevõtte töövoogudega. Kohe kasutusvalmis ühendused (üha enamate) RPA-, BPM-, ECM-, ERP- ja CRM-süsteemide jaoks vastavad kohandatud äriprotsesside, töötlemisetappide ning suunamise nõuetele, et tagada kliendispetsiifiliste toimingute õnnestumine.

FlexiCapture pilv

FlexiCapture pilv tagab paindlikkuse, mis laseb otsustada, milline kasutuselevõtu viis vastab teie vajadustele kõige paremini. Paljud kliendid eelistavad primaarsena pilve, teised jälle kohapealseid lahendusi.  FlexiCapture saab töötada seal, kus see teie jaoks kõige mõistlikum on ning FlexiCapture on võimalik kasutusele võtta ükskõik kummas variandis ning sobitub mõlemaga.  Võite alustada kohapealsega ja liikuda edasi pilve.  HTML5-klientide abiga saate kergesti ligipääsu jagada ja kasutatavust hallata.

ABBYY FlexiCapture on äärmiselt täpne ja skaleeritav dokumendivoo platvorm, mis tuvastab, liigitab ja edastab olulised andmed nii struktuureerimata kui ka struktureeritud dokumentidest õigesse protsessi, töövoogu või otsustusrakendusse.

how-it-works-input

SISEND
Read more ↓

how-it-works-classification

LIIGITAMINE
Read more ↓

how-it-works-recognition

TUVASTUS
Read more ↓

how-it-works-data-extraction

ANDMETE ERALDAMINE
Read more ↓

how-it-works-verification

KONTROLLIMINE
Read more ↓

how-it-works-export

EKSPORTIMINE
Read more ↓

how-it-works-monitoring

JÄLGIMINE
Read more ↓

how-it-works-input

AUTOMAATNE DOKUMENDISISESTUS

ABBYY FlexiCapture töötleb ühe voona automaatselt igat tüüpi dokumente, mis on tulnud failidest ja skänneritest, sealhulgas kontoridokumendi- ja pildivormingud, e-kirja manused ja kehatekstid.

Digipäritolu kontoridokumente saab töödelda järgmiste rakendustega:

Microsoft Office, kui see on paigaldatud, kui selle kasutamine on seadistuses lubatud ning määratud on kehtiv kasutajanimi ja salasõna.

LibreOffice, kui see on paigaldatud ning selle kasutamine on seadistuses lubatud.

Sisseehitatud teisendusrakendus, kui ühtki eelmainitut ei saa kasutada.

how-it-works-classification

DOKUMENTIDE AUTOMAATNE LIIGITAMINE

Neurovõrgu põhine dokumentide automaatse liigituse tehnoloogia võimaldab dokumente sortida sisu, visuaalse vormi, tüüpide (nt juhiluba, panga väljavõte, maksuvorm, leping, arve jne) järgi ning eelseadistatud alamkategooriateks (nt arved müüjalt A, arved müüjalt B jne).

Rakendus õpib kiiresti ja kergelt, mistõttu seda saab kasutada automaatliigitajana – lihtsalt anna sellele näidisdokumendid (igast tüübist mitte vähem kui 10 dokumenti) ning määra iga kogumis oleva dokumendi jaoks etalonid. Rakendus ei määra üksnes dokumendi tüüpi, vaid valib ka edasise sisutöötluse tarbeks õige dokumendimääratluse.

Paljude päriselu olukordade jaoks saab täpsuse/tagasikutsumise suhet lihtsalt seadistada: lihtsalt prioriseeri kas tagasikutsumine või täpsus või siis kasuta tasakaalustatud režiimi.

how-it-works-recognition

TUVASTUS

Tuvastusetapis kogutakse dokumendi pildid mitmeleheküljelisteks dokumentideks või dokumendikogumiteks. Nendest eraldatakse nutikalt sisu ja andmed, mis kinnitatakse automaatselt, see ei vaja kasutaja sekkumist.

Automaatne kokkukogumine: lehekülgedest mitmeleheküljelised dokumendid

Selle toimingu saab teha kas eralditega (nt kahe dokumendi vahele lisatud tühjad leheküljed), leheküljeloenduritega või ABBYY neurovõrgul põhinevate liigitusalgoritmide abil, mis tuvastavad automaatselt.

Dokumendikogumid

ABBYY FlexiCapture kontrollib järjepidevust, nii on tagatud see, et kõik juhtumiga seotud dokumendid kogutakse kokku täiskomplektiks. Juhtumihalduse korral võimaldab rakendus võrrelda:

 • Eri dokumentide põhivälju, templeid, fotosid või allkirju, kuvades sama juhtumi vastavad väljad.
 • Ettevõtte andmebaaside asjakohaseid andmeid dokumentidest eraldatud andmetega.

Väga täpne OCR-/ICR-/OMR-tuvastus ja ribakoodi tuvastus, sealhulgas:

 • Trükitud teksti optiline märgituvastus kuni 190 keeles.
 • Käsikirjalise teksti nutikas märgituvastus rohkem kui 110 keeles.
 • Erinevate 1D- ja 2D-ribakoodide tuvastus.
 • Paljude erinevate tähistusmärkide optiline tuvastus.

Automaatne valideerimine sisaldab:

 • võrdlust andmebaasidega.
 • sisseehitatud valideerimisreeglite järgimist.
 • vormingutega sobivust.
 • andmete normaliseerimist.
 • kasutaja määratud kontrolle.
how-it-works-data-extraction

ANDMETE ERALDAMINE

ABBYY FlexiCapture eraldab automaatselt andmed erinevatest, nii struktureeritud kui ka struktureerimata digitekkelistest või paberdokumentidest nagu nt hüpoteegitaotlused, maksudeklaratsioonid, küsimustikud, krediitkaardi taotlused, lepingud, arved, kliendi e-kirjad jpm.

how-it-works-verification

KONTROLLIMINE

Kontrollimine võimaldab uurida, kas eraldatud andmed vastavad originaaldokumendi omadele. Teise võimalusena saab kontrollimise käivitada käsitsi, kasutades veebipõhist kontrollimisjaama, mis on kontrollijale kergesti ligipääsetav, ükskõik kus ta füüsiliselt asub. Kasutada saab kõiki järgmisi võimalusi:

Grupikaupa kontrollimine

Grupikaupa kontrollimine võimaldab kontrollida dokumendikogumis sarnaseid tähistusmärke või arve, kuvades kõik leitud versioonid ühesainsas kontrolliaknas.

Välja kontrollimine

Välja kontrollimise režiim võimaldab kontrollida andmevälju automaatselt ükshaaval või ühel väljal olevaid tähemärke.

Kontrollimine dokumendiaknas

Tuvastatud andmevälju saab vaadata korraga ning võrrelda neid algse dokumendipildiga. Halvasti äratuntavad tähemärgid (nt käsikirjaline tekst või märkused) saab väljadele tippida käsitsi.

Kolmanda osapoole süsteemis töötavale veebipõhisele kontrollimisjaamale on võimalik juurde pääseda üheainsa sisselogimise tehnoloogia abil (SAML 2.0). Kasutajad suhtlevad integreeritud veebipõhise kontrollimisjaamaga samamoodi nagu mitteintegreeritud jaamaga.

how-it-works-export

ANDMETE EKSPORT

ABBYY FlexiCapture ekspordib tuvastatud andmed automaatselt erinevatesse failivormingutesse, või siis andmebaasidesse, salvestussüsteemidesse jm sihtpunktidesse, vastavat kasutaja määratud reeglitele:

 • Ettevõtte failihoidlad – SharePoint, Laserfiche, jms.
 • ODBC-ühilduvada andmebaasid – Oracle, Microsoft SQL Server ja Microsoft Access.
 • RPA-, BPM-, ECM-, ERP- ja CRM-süsteemid.
 • Sujuv integreeritud RPA-töövoogudega aitab teie robotitel targemaks saada.

Dokumendikogumite eksportimine

 • Dokumendikogumi pildid saab eksportida kas ühte PDF-faili või paigutada salvestuskohta. Faili või andmebaasi kirje peaks kirjeldama dokumendikogumi struktuuri ning sisaldama iga dokumendikogumi linki.
 • Dokumendikogumi väljasid (sh väljad alamdokumentides) on võimalik eksportida veebiandmebaasidesse ja failidesse. Kõik alamdokumentide väljad on eksportimist ette valmistades saadaval; saate seadistada kaardistamise ning eemaldada tundlikud andmed nii dokumendiosadest kui ka lingitud dokumentidest.
how-it-works-monitoring

VEEBIPÕHINE HALDAMIS- JA JÄLGIMISKONSOOL

Haldamis- ja jälgimiskonsool FlexiCapture HTML5 võimaldab ööpäevaringset jälgimist mis tahes füüsilisest asukohast. See võimaldab mitmetasandilist haldust, automaatseid teateid tõsisemate rikete kohta ning ülevaatlikke aruandeid.

Haldamine ja jälgimine võimaldab jälgida töötlemisaega ja valida koormuseid. Süsteemi administraator saab jälgida süsteemi tervist, süsteemi tervikuna ning iga kasutuspunkti tootlikkust; samuti võib süsteem saata sõnumeid andmebaasi ületäitumise kohta.

Võimalikud on kolm standardtüüpi aruandlust: töökoha tootlikkus, töötlemise tootlikkus ning kasutaja üldine aruanne. Aruanded on võimalik genereerida PDF-failina või edasise analüüsi tarbeks CSF-failina.

Aruannete genereerimiseks kasutatakse vaikimisi rakendust Microsoft Report Viewer. Ehkki Crystal Reports ei ole tootega kaasas, saavad kasutajad, kelle arvutis on see rakendus olemas, seda aruannete genereerimiseks edasi kasutada.

Paindlikud võimalused töövoo kohandamiseks

FlexiCapture võimaldab lihtsalt luua rakendusi, mis vastavad kindlatele firmasisestele või sisseostetud äristsenaariumide vajadustele. FlexiCapture kohandusskriptid ja veebipõhine programmiliides võimaldab ettevõtetel kohandada töötlemisetapid ja andmesuunamise kindla kliendi vajaduste järgi, sealhulgas:

Dokumendipiltide tarkvara, mis kasutab kolmanda osapoole rakendusi.

Kolmanda osapoole OCR-/ICR-rakendustega ühendumine ja nende kasutamine.

Uute kinnitus- ja ekspordietappide lisamine

Skännimine ja klassifitseerimine

FlexiCapture pakub skriptimisvõimalusi, mis aitavad kohandada skännimis- ja liigitusetappe. Mõne projekti puhul on oluline, et oleksid olemas lisavahendid skännimiseks ja liigitamiseks, mis võimaldavad teha spetsiifilisi toiminguid või järgida kindlaid nõudeid.

Tuvastus ja eraldamine

See skript võimaldab kolmanda osapoole OCR-/ICR-rakendusel kohandatud tuvastusetapis tuvastada dokumendivälja mis tahes ala. Tuvastusetapp sisaldab dokumentide, dokumendikogumite ja teksti kokkukogumist; andmete eraldamise saab kohandada mis tahes eristsenaariumi tarbeks.

Automaatne korrigeerimine ja andmete kinnitamine

Automaatse korrigeerimise skript rakendub pärast tuvastust automaatselt, et andmeid tuvastatud väljadel kas automaatselt asendada või muuta. Andmetuvastusskripte saab kasutada andmekinnitamise ja normaliseerimise jaoks oma algoritmireeglite loomiseks (nt sõnastikud, terve kogum või lihtsalt kindel sümbolihulk).

Dokumendi piltide parendamine

Erinevalt dokumendi määratlusomadustes olevatest standardsetest kokkukogumise reeglitest pakub kohandatud skript paindlikkust dokumendipiltide parandamisel, võimaldades koondada dokumendid kogumiteks kasutaja määratud reeglite järgi, sealhulgas:

 • Tuvastatavate väljade väärtuste kontrollimine (numbrid, kuupäevad jne)
 • Erinevate samasse kogumisse (nt AB või BC või AD) kuuluvate dokumendikombinatsioonide paindliku töötlemisjärjestuse määramine.
 • Lehekülgede jaotamine eri dokumentideks.

Kontrollimine

Kohandatud kontrollimisprotsessi tarbeks annavad skriptid lisavõimalusi dokumendispetsiifilistele funktsioonidele, muudavad tarkvara käitumist kindla projekti raames, või võimaldavad automaatselt käivitada mõned toimingud teatud partii, dokumendi või välja töötlemisel.

Eksportimise reeglid

Kõiki töödeldud andmeid saab eksportida eri vormingutesse andmete laialdasemaks kasutamiseks. Saab luua kohandatud skriptitavaid ekspordimooduleid, mis viivad andmed ja pildid otse välistesse rakendustesse, sealhulgas RPA-, BPM-, ECM-, ERP- ja CRM-süsteemidesse.

Veebijaamad

Kõigi veebijaamade välimust saab kohandada nii, et need vastaksid kliendi ettevõtte tunnusgraafikale. Kasutajaliidese värvust, logo, linke ja ikoone saab muuta ning need olemasolevate süsteemidega täielikult kohandada. Seetõttu näevad FlexiCapture veebitööjaamad välja nagu osa olemasolevast firmasüsteemist.

VEEBITEENUSE PROGRAMMILIIDES

Veebiteenuse programmiliidese abil on lihtne välja arendada kohandatud rakendusi või importida mooduleid, mis viivad dokumendid otse rakendusse FlexiCapture, et neid saaks indekseerida, liigitada ning neist andmeid eraldada. Välistest rakendustest saadud andmed saabuvad FlexiCapture’i töötlusserverisse üle HTTP- või HTTPS-protokollide. Skriptid võimaldavad lisada FlexiCapture’i veebijaamad mis tahes põhisüsteemile ning kasutada kohandatud stsenaariume, etappe, kasutaja rolle ja disaini (nupud, menüüd ja tööriistaribad).

Veebiteenuse programmiliideses on järgmised võimalused:

Töödeldavate dokumendipartiide lisamine.

Ülesannete/dokumentide edastamine välisesse kontrollmoodulisse.

Kasutusvalmis andmete saamine.

Küsi hinnapakkumist/prooviversiooni