FineReader Engine

Arendustarkvara ABBYY FineReader Engine võimaldab tarkvaraarendajal luua rakendusi, mis eraldavad tekstilisi andmeid paberdokumentidest, piltidelt või kuvadelt. See tehisintellektil põhinev optiline märgituvastuse arendustarkvara annab rakendusele suurepärased tekstituvastuse, PDF-ide teisendamise ning andmehõive võimalused; selle abiga saate teisendada skännitud failid otsitavaks PDF-failiks, Wordi või Exceli dokumentideks ning pääseda ligi fotodel või kuvatõmmistel olevatele andmetele.

Arendustarkvara ABBYY FineReader Engine pakub arendajatele täiendavaid võimalusi rakenduste loomiseks Windowsi, Linuxi ja Mac OS-i platvormidel.*


Tuvastustehnoloogiate täiskomplekt

See arendustarkvara pakub auhinnatud ja ülitäpset masintrükitud (OCR) ning käsikirjalise teksti tuvastust (ICR), mida saab teha kas täislehekülje või väljapõhiselt. Lisaks tuvastab see ka ribakoode (OBR) ka tähistusmärke (OMR).


Võimsad PDF-i tööriistad

Arendustarkvara võimaldab teisendada dokumente otsitavateks PDF- ja PDF/A-failideks. PDF-e importides saab lisada puuduva tekstikihi, säilitades samas PDF-i muud omadused. XML-andmeid saab eraldada imporditud PDF/A-3-failidest ning lisada PDF/A-3-vormingutele neid salvestades.


Tehisintellekt ja masinõpe

Võimsad tehisintellektil ja masinõppel põhinevad tehnoloogiad koos ABBYY ADRT jt tehnoloogiatega teevad kindlaks dokumendi loogilise struktuuri ning selle vorminguelemendid nagu nt sisukord, päised, jalused, kirjatüübid ja kirjastiilid, et algdokument täpselt taastada.

OMADUSED

Mitmetuumalised protsessorid ja paralleeltöötlemine

Teisendades suurt hulka lehekülgi nagu nt täielikku dokumendiarhiivi või raamatuid, saavad arendajad ära kasutada arendustarkvara paindlikku ja skaleeritavat arhitektuuri. Kasutades mitmetuumalisi protsessoreid ja töödeldes pilte paralleelsete või mitmikjadadena, saab optilise märgituvastuse etappe teha oluliselt kiiremini.

Toetab andmepilve ja virtuaalseid keskkondi

Lisaks kohapeal kasutamisele saavad tarkvaraarendajad kasutada oma rakendusi ka virtuaalsetes keskkondades või hoida oma rakendusi pilveplatvormides nagu nt Microsoft Azure või Amazon Web Services.

Toetab andmepilve ja virtuaalseid keskkondi

Lisaks kohapeal kasutamisele saavad tarkvaraarendajad kasutada oma rakendusi ka virtuaalsetes keskkondades või hoida oma rakendusi pilveplatvormides nagu nt Microsoft Azure või Amazon Web Services.

Piltide keerukam eeltöötlemine

Piltide eeltöötlemine suurendab tuvastustäpsust, kuna töötleb pildi optilise märgituvastuse jaoks optimaalseks. Isegi vähekvaliteetsetest piltidest on võimalik saada parim optilise märgituvastuse tulemus, kui kasutada selliseid funktsioone nagu viltususe vähendamine, pildi pööramine, moonutuste korrigeerimine, tekstijoonte sirgestamine, lehekülgede poolitamine, kohanduv binariseerimine, ISO-müra vähendamine jm pildi korrigeerimise etapid.

Dokumentide liigitamine masinõppe ja loomuliku keele töötluse abil

FineReader Engine’i täiustatud liigitusalgoritmid kasutavad võrdselt masinõppe, optilise märgituvastuse ja loomuliku keele töötluse tehnoloogiaid, mistõttu rakendused suudavad dokumendid automaatselt eri klassidesse liigitada.

Visiitkaartide valmistuvastus

Nimekaartide tuvastuse programmiliides BCR vajab minimaalset programmeerimist, et tunda ära nimekaardid. See sisaldab spetsiaalseid pildi eeltöötlemise funktsioone, eraldab skännitud visiitkaardid automaatselt ühele leheküljele ning annab juurdepääsu üksikute väljade andmetele.

Tuvastusprofiilid töö kiirendamiseks

Eelnevalt määratletud töötlemisprofiilid sisaldavad eelseadistatud parameetreid, mis tagavad sageli korduvate tuvastusülesannete puhul parimad optilise märgituvastuse tulemused. Neid saab kasutada tuvastussüsteemi käsitsi peenhäälestamise asemel, et arendustarkvara kiiremini integreerida.

Kasutajaliidese komponendid

Arendajad saavad ABBYY ActiveX-põhiste visuaalsete komponentide abil integreerida kasutajaliidese erinevate rakendustega nagu nt ERP-, ECM- või DMS-süsteemid, pakkudes kasutajatele võimalust valideerida dokumente, pääseda ligi tuvastustulemustele, toimetada teksti otse rakenduses.

Näidiskoodide salv

Koodinäidiste täiskomplekt sisaldab juhiseid selle kohta, kuidas kasutada optilise märgituvastuse arendustarkvara, tutvustab FineReader Engine’i erinevaid tehnoloogiaid ning seda saab kasutada ka arendusprojektideks. Iga salveosa sisaldab koodijuppe, millega on kaasas süstemaatilised juhised, kuidas vastavat ülesannet teha.

Üksikasjalik SDK dokumentatsioon ja tugi

Üksikasjalik dokumentatsioon aitab sujuvamalt integreerida. ABBYY Knowledge Base, Developer’s Forum ja Technology Portal on kohad, kus arendajatel on juurdepääs lisainfole. Lisaks neile ressurssidele on teile tasuta prooviperioodi jooksul kättesaadav ka ABBYY tehniline tugi.

*Olenevalt sihtoperatsioonisüsteemist võib teatud omaduste kättesaadavuses ja üksikasjades olla mõningaid erinevusi. Mõned omadused on alles hilisemastes versioonides. Üksikasju lugege allolevatest brošüüridest.

Küsi hinnapakkumist/prooviversiooni