FineReader Server

Suuremahuliste dokumentide teisendamiseks mõeldud ABBYY FineReader Server teisendab automaatselt suured dokumendikogud otsitavateks ja jagatavateks digiandmebaasideks. Meie serveripõhine OCR- ja PDF-teisendus võimaldab skännitud või elektrooniliste dokumentide teisendamist PDF-/PDF/A-vormingusse, Microsoft Wordi vm dokumentideks, mida saab siis otsida, pikaajaliselt salvestada, koostööks kasutada või edasi töödelda – kiiresti, täpselt ja automaatselt.

Usaldusväärne märgituvastus

Kiired ja täpsed tulemused rohkem kui 190 keeles.

Suurte mahtude skaleeritavus

Teisendab suured dokumendimahud lühikese ajaga.

Serveripõhine arhitektuur

Rakendus kasutab kõiki saadaolevaid riistvara ressursse võimalikult tõhusal viisil.

Paindlik PDF-i tehnoloogia

Tihendab PDF-failid, et failisuurus oleks minimaalne, säilitades samas kvaliteedi; toetab vorminguid PDF/A-1a, PDF/A-1b, PDF/A-2u ja PDF/A-3a.

Toetab paljusid vorminguid

Teisendab automaatselt vormingutest PDF, JPEG, TIFF, Word, Excel, OpenDocument Text, PowerPoint, HTML jpt.

Lihtne integreerida SharePointiga

Teisendab dokumendid automaatselt SharePointi andmebaasidest otsitavateks PDF-ideks.

Ribakoodi tuvastus

Loeb 1D- ja 2D-ribakoode, mis võimaldab dokumente eraldada ja/või lisada metaandmeid.

Dokumendi tüübid ja metaandmed

Omistab dokumentidele automaatselt tüübi ja atribuudid; vajaduse korral on võimalik käsitsi luua metaandmeid.

Vanade kirjatüüpide tuvastus

Toetab gooti kirja, Schwabacherit ja enamikku teisi gooti kirjatüüpe inglise, saksa, prantsuse, itaalia ja hispaania keeles.

Olemasolevate süsteemidega integreerimine

Kergesti ühendatav digiarhiividega või ettevõtte sisuhaldussüsteemidega XML-sedelite, COM-põhiste programmiliideste ja veebipõhiste programmiliideste kaudu.

Dokumentide eraldamine

Eraldab dokumendid automaatselt lehekülgede arvu, tühjade lehekülgede, ribakoodidega lehekülgede ja/või skriptitud reeglite põhjal.

Paindlikud litsentsid ja hinnad

Saadaval litsentsimudelid eri suurusega organisatsioonide või projektide tarbeks, litsentsi on vajaduste muutude võimalik paindlikult kohandada.

ABBYY FineReader Server võtab dokumendipilte vastu hoiukaustadest, multifunktsionaalsetest printeritest, skänneritest või e-kirjadest ning kasutab optilise märgituvastuste tehnoloogiat, et teisendada need automaatselt tihendatud ja otsitavateks digivorminguteks.

Kui vaja, saab kasutaja ja süsteem lisada dokumendile metaandmeid ning kasutaja saab tekstiandmeid käsitsi parandada. Teenus võib töötada pidevalt või töödelda dokumente partiidena kindla graafiku alusel, et riistvaralisi ressursse optimaalselt kasutada. Tulemuseks saadud digiteeritud failid saab salvestada ükskõik kui mitmesse salvestuskohta ja/või viia teistesse rakendustesse.

Küsi hinnapakkumist/prooviversiooni